Radni naszej dzielnicy

Okręgi wyborcze reprezentują:

  1. mgr inż. Alina Nowicka
    Osiedle Kościuszkowskie 2, 3, 4, 5, 5D, 5E, 5F, 5G, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12A
  2. Kamil Bartosik
    Osiedle Kościuszkowskie 11, Dąbrowskiej 17, 17A, 17B, 17C, 17D, 17E, 17F, 17G, 17H, 17I, Osiedle Albertyńskie 1, 30, 31, 31A, 33, 34, 35, 37, 37A, 38
  3. mgr Marek Wawrzynkiewicz
    Osiedle Niepodległości 4, Osiedle Albertyńskie 19, 20, 22, 22A, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 28A, 28B, 29, 29A, 36
  4. Zdzisław Pawiński
    Osiedle Niepodległości 1, 2, 2A, 3, 3A, 5, Osiedle Albertyńskie 13, 14, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 21, 21B, 23, Osiedle Kościuszkowskie 16
  5. mgr Grzegorz Król
    Bieńczycka 19, Osiedle Niepodległości 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
  6. Zofia Strojek
    Osiedle Kościuszkowskie 1, 1A, 1B, 1C, 2A, Osiedle Na Lotnisku 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 19, 19A, 20, 21
  7. Robert Adamek
    Osiedle Na Lotnisku 3, 11, 12, 12A, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, Osiedle Strusia 1, 1A, 1B, 2, 3, 3A, 4, 4A, 10, 10A, 11, 12, 13, 14
  8. mgr Piotr Dominik
    Osiedle Strusia 6, 7, 8, 9, 9A
  9. mgr Urszula Aksamit
    Osiedle Strusia 15, 15A, 16, 16A, 18, 19, 20, 21, 23, 24, Osiedle Kalinowe 18, 19, 20, 20A, 21A
  10. mgr Marcin Permus
    Osiedle Kalinowe 17, 21, 22, 22A, 23, 23A, 24, Generała Okulickiego 49, 51, 51A, 51B, 51C, 53, 55, 57, 59, 69, 71
  11. mgr Magdalena Dziedzic
    Osiedle Kalinowe 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 12C, 13, 14, 15, 16, Osiedle Złotej Jesieni 1, 1C
  12. radny złożył mandat
    Osiedle Wysokie 1, 2, 3A, 3B, 3C, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21B, 22A, 22C, 23
  13. Stanisława Romanik
    Osiedle Przy Arce 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18
  14. mgr Wiesław Szczurek
    Osiedle Przy Arce 1, 2, 2A, 2B, 3, 3A, 3B, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
  15. mgr Andrzej Buczkowski
    Osiedle Przy Arce 4, 5, 9, Osiedle Kazimierzowskie 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9
  16. mgr Antoni Konstanty
    Osiedle Kazimierzowskie 7, 15, 18
  17. Zygmunt Bińczycki
    Osiedle Kazimierzowskie 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39
  18. mgr Sławomir Góra
    Osiedle Jagiellońskie 10, 11, 12, 13, 16, 25, 26, Osiedle Kazimierzowskie 26, 27, 27A, 28, 29
  19. mgr Maria Teresa Zaremba-Piwowarska
    Osiedle Złotej Jesieni 2, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Osiedle Jagiellońskie 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 27, 28, 37, Osiedle Kazimierzowskie 30
  20. mgr inż. Renata Połomska
    Fatimska 17B, 19, 20, 21, 21A, 21C, Cienista 92, Obrońców Krzyża 1, 5, Osiedle Złotej Jesieni 16, Osiedle Jagiellońskie 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 30A, 31, 32, 33, 33A, 34, 35, 36
  21. Agnieszka Łoś
    Fatimska 2, 3, 4, 4A, 4C, 5, 6, 6A, 6G, 7, 8, 9, 9A, 9G, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 41B, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53B, 54, 55, 55B, 56, 57, 57A, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 100, 102, 104, 116, 118, 122, 128, 130, 132, 134, 136, 136A, 136B, 138, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 158, 158A, 160A, 160B, 160C, 162, 162A, 162B, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 188, 188A, 190, 192, 194, 198, 200, 206, 220, 220A, 222, 228, Szybka 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 37, Bulwarowa 1, 5, 7, 7A, 9, 11, 13, 15A, 17, 19, 21, 27A, 31, 31A, 31B, 33, 35B, 35D, 37, 39, 43, Cienista 1, 2, 3, 3A, 3B, 3C, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13A, 15B, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47A, 47B, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92A, Kaczeńcowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, Kocmyrzowska 1, 1A, 2B, 3A, 5, 7, 7A, 7B, Makuszyńskiego 1, 3, 5, 5A, 5B, 7, 9, 9A, 9B, 11, 11A, 13, 13A, 15, 17, 19, 19A, 21, 34, 118, Nad Dłubnią 2, 5, Odmogile 1, 1B, 1C, 2, 6, 7, 8, 9, 9A, 11, 12, 14, Podrzecze 2, 4, 6, 10D, 10E, 12, 14, 16, 18, 20, 28, Stadionowa 1, 1A, 1B, 1C, 3, 9, 9A, 9B, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 21, 21A, 23, 23A, 24, 25, 29, Bieńczycki Plac Targowy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, Osiedle Złotej Jesieni 4A, 11, 11A, 11B, 11C, 12, 13A, 13B, 14, 15, 15C, 41A