Wcześniej dzielnicą rządzili:


Powrót


Andrzej Buczkowski

1.07.2015 - 17.12.2018

Jan Jarosz

16.12.2014 - 1.07.2015

Sławomir Góra

12.12.2006 - 16.12.2014

Katarzyna Kołodziejczyk

28.10.2005 - 12.12.2006

Ireneusz Raś

16.11.1998 - 28.10.2005

Henryk Kazimierski

19.12.1994 - 16.11.1998

Ludwik Marek Domoń

16.04.1992 - 19.12.1994


Powrót